SOTSIAALMEEDIA

Ma alustasin aktiivselt sotsiaalmeediasse postitamist 2014. aasta suvel kui ma olin 14-aastane. Minu peamised platvormid olid siis YouTube ja Instagram, mis pole ajaga muutunud. Armastan endiselt jagada oma elu nii häid kui halbu külgi, anda retsepti-, ilu- ja reisisoovitusi, pakkuda trennimotivatsiooni ja karjääri inspiratsiooni ning hoida oma jälgijaid kursis enda lemmiktoodete ja -teenustega, mis võiksid ka nende elukvaliteeti tõsta.


INSTAGRAM

Instagram on minu jaoks koht, kus hoida oma jälgijaid kursis enda tegemistega igapäevaselt. Story’des saab kiirelt, mugavalt, ausalt ja filtrita jagada asju, mis on toimunud viimase 24h jooksul. Feed postitustesse meeldib mulle panustada veidi rohkem energiat, et tulemus oleks kvaliteetsem ja meeldejäävam. Instagrami kõige vahvam kuid ka aeganõudvam funktsioon on minu arvates reels videod.


YOUTUBE

YouTube on minu jaoks kõige personaalsem platvorm, sest see võimaldab jagada oma elu põhjalikumalt ning laskuda teemadesse sügavamalt. Viimase 8 aasta jooksul olen tegutsenud viiel erineval YouTube kanalil ning katsetanud erinevaid video formaate alates naljasketšidest kuni vlogide, challenge’ite ja podcasti episoodideni välja. Hetkel tegutsen oma peakanalil “Victoria Villig”, kus pean inglisekeelset videoblogi oma seiklustest üliõpilasena Los Angeleses.KOOSTÖÖD

Koostöid hakkasin vastu võtma alates 2016. aasta sügisest. Valin koostööpartnereid selle järgi, kellega põhimõtted kattuvad ja visioon on ühine. Samuti on minu jaoks väga oluline, et olen päriselt toote/teenusega rahul ning ostaksin seda isegi. Hindan kõrgelt, kui mulle antakse vabadus läheneda kajatusele loovalt, sest see tagab orgaanilise tulemuse ja kõrgema kaasatuse. Viimase kuue aasta jooksul olen edukalt teinud üle 100+ erineva koostöö 85+ erineva brändiga. Rahvusvaheliselt tuntud koostööpartnerite nimekirja, kes on minu sisu sponsoreerinud, kuuluvad Nike, Coca-Cola, Fitbit, Samsung, Huawei, Bosch, Pandora, Kotex, Mentos, Alpro, Eucerin, and NYX Professional Makeup.


Koostöö projektide arutamiseks,
võta ühendust
victoriavillig.production@gmail.com