Mul on Youtube's 3 kanalit:
  • Victoria Villig -  kõige populaarsem, peamiselt kooliteemalised naljasketšid
  • Planeet Vicky - VLOGi kanal reisidest ja põnevatest sündmustest
  • Youchickid  - Grupikanal koos Maria, Juanita ja Sidniga

Kuidas minust sai Youtuuber?

Videoid hakkasin ma tegema juba 2011. aastal. Sõbrannadega koos tegime järele oma lemmik seriaale, lavastasime anekdoote või lihtsalt improviseerisime kaamera ees. Esimene video, mille ma YouTube'i üles laadisin oli "Heeringas Veenuse Õlal paroodia". Sellest ajast saati olen hakanud ka üles filmima oma reise ja lavastanud erinevaid naljas sketše.Oma Victoria Villig YouTube'i kanaliga olen aktiivselt tegelenud 2015. aasta sügisest. Sellel kanali kaudu soovin inimesteni tuua originaalset ja kvaliteetset loomingut. Minu kõige populaarsem žanr on kooliteemalised naljasketšid. 2016. aasta juunis täitus üks minu selle aasta eesmärke - 10 000+ tellijat. Praeguse seisuga on mul täitumas juba 30 000 subscriberit!
 

Videode tegemine algab minu jaoks stsenaariumi kirjutamisest. Sellele järgneb osatäitjate otsimine, aegade planeerimine, kohtade leidmine, filmimine, monteerimine, tagasisideme kogumine ja lõpuks video üles laadimine. Tundub keeruline ja aeganõudev - aga just need mitmekülgsed tegevused mulle väga meeldivadki. Minu jaoks on iga video nagu omaette lühifilm, mis räägib oma loo ja peaks vaatajale tekitama positiivseid emotsioone.
 
Sketchide filmimiseks kasutan Canon 700D kaamerat ja VLOGid filmin oma telefoniga Samsung Galaxy S7 Edge. Monteerin videosid arvutis Adobe Premiere Elements 14 versiooniga. Keskmiselt kulub ühe sketchi filmimiseks 1-2 päeva ning töötlemiseks 1-3 nädalat, sõltuvalt lgmaterjali hulgast ja sobiva muusika leidmise keerukusest. VLOGi töötlemiseks kulub tavaliselt 2-4 päeva.

Mulle meeldib lugeda kanali fännide ja vaatajate kommentaare. Positiivne vastukaja annab motivatsiooni uute videote tegemiseks. Eriti lahe on kanali vaatajaid ja fänne kohata päriselus. Ootan jätkuvalt oma videote kohta tagasisidet ja võimalusel proovin saadud ideid ning soovitusi uutes videodes kasutada :)
 

Vaata Victoria Villig kanalit ja subscribe, et saada teavitusi uute videote valmimisest.