Ma olen 17-aastane ja sündinud-kasvanud Tallinnas. Kuni kuuenda klassisini õppisisn Tallinna 21 Koolis. Põhikoolis jätkasin õpinguid Tallinna Reaalkoolis ning 11-st klassist alates õpin hoopis Gustav Adolfi Gümnaasiumis.


Minu suurimad kired on filmindus ja fotograafia, millega olen tegelenud juba üle kuue aasta. Hetkel on mul kolm aktiivset YouTube'i kanalit. Victoria Villig kanali leivanumber on kooliteemalised naljasketchid, aga sinna laen ka muid loomingulisi videoid. Planeet Vicky on minu videblogi ehk vlogikanal, kus näitan oma igapäevaelu ja kaadritaguseid. YouChikid on grupikanal, mida me peame üleval koos kolme teise Eesti Youtuberiga: Maria Rannaväli, Sidni ja Juanita Vibes.
Täpsemalt saad lugeda minu YouTube'i teekonnast ja fotograafia huvist teistest veebilehe sektsioonidest.


Ettevõtlus on mulle juba lapsest saati suurt huvi pakkunud, sest mu sugulased on mind tohutult inspireerinud. 2014. aastal osalesime sõbrannadega (Elina ja Getlin) Tallinna Limonaadipäeval, kus noortel oli võimalus teenida oma enda äriplaani alusel. Meie tiim "Kolm sidrunit" tuli sellel võistlusel esimeseks!


2016. aastal läbisin koolinoorte äriiideede konkursi Bright Minds, mida korralda TTÜ Mektory Tehnoloogiakool koostöös Swedpankiga. Meie tiim Petific jõudis 20 finalisiti hulka.
Pildil: Elisabeth Margarethe (vasakul) ja Iris (paremal).


2017. aastal korraldas Eesti 2.0 suvekooli "Hüppelaud", kus mul avanes võimalus juhtida oma 5-liikmelist tiimi. Nädala ajaga saime valmis oma projekti MÕHTU (Mõnus Õhtu) äpi prototüübi, veebilehe ja tuleviku äriplaani.

Programmi jooksul käis meile esinemas palju tuntuid Eesti inimesi ja nende seas ka Kelly Sildaru. Nädala lõpus kajastas meid meedia ning mina sain paari sõnaga tutvustada  enda projekti "Aktuaalsele Kaamerale".